قطعات استوک خودرو | قطعات دست دوم خودرو
قطعات استوک خودرو | قطعات دست دوم خودرو
تیر 27, 1399
قطعات استوک خودرو
قطعات استوک خودرو | تبدیل گیربکس دستی به اتوماتیک
تیر 27, 1399
نمایش همه
قطعات استوک خودرو

قطعات استوک خودرو استوک یدک

عنوانقطعات استوک خودرو | تعویض یا تعمیر خودرو ؟
نویسندهادمین
دپارتماناستوک یدک
مدت زمان مطالعه5 دقیقه
تعداد کلمات659 کلمه

قطعات استوک خودرو | تعویض یا تعمیر خودرو؟

تعویض یا تعمیر خودرو | قطعات استوک خودرو

چقدر با قطعات خودرو آشنا هستید

لیست قطعات و قیمتها در قطعات استوک خودرو

شکل 1 قطعات استوک خودرو

شکل 2 تعویض یا تعمیر خودرو

قطعات استوک خودرو را در این مقاله بیشتر بشناسید. اگر صاحب خودرو هستید، خواه ناخواه با خرابی خودرو مواجه شده اید. و با مراجعه به تعمیرگاه گزینه هایی برای تعمیر خودرو پیش روی شما گذاشته شده است. که در صورت نداشتن اطلاعات، شما تصمیم نهایی را بر عهده تعمیرکار گذاشته. و احتمالا تعمیرکار نیز راحت ترین یا پر سود ترین روش را به شما معرفی خواهد کرد. با استوک یدک همراه باشید و برای تعویض یا تعمیر خودرو تصمیمی بهتر بگیرید.

تعمیر یا تعویض خودرو
قطعات استوک خودرو

شکل 1 قطعات استوک خودرو

تعویض یا تعمیر خودرو

در این مقاله سعی شده است اطلاعات لازم جهت این تصمیم گیری در اختیار شما قرار داده شود. تا در مواقع لزوم خودتان نیز در تصمیم گیری دخیل باشید. اولین قدم در مواقع خرابی خودرو تشخیص نوع خرابی است.که این کار هم توسط خود شما و هم توسط تعمیرکار قابل تشخیص است. پس از مشخص شدن نوع خرابی باید نسبت به پیش بینی هزینه تعمیرات اقدام کنید. هر آنچه را در مورد قطعات دست دوم خودرو بخواهید در stockyadak  خواهید یافت.

در مورد قطعاتی نظیر لنت، کمک فنر، پمپ هیدرولیک و اکثر قطعات الکترونیکی، تعویض قطعه تنها گزینه پیشنهادی است. که در این مرحله نیز تنها به قیمت ارائه شده از سوی تعمیرکار اکتفا نکرده. و نسبت به استعلام قیمت از منابع دیگر نظیر سرچ در اینترنت و تامین کنندگان دیگر اقدام نمایید. تعویض یا تعمیر خودرو ، کدام یک را ترجیح میدهید؟ چقدر با قطعات استوک خودرو آشنا هستید؟

چقدر با قطعات خودرو آشنا هستید؟

در مورد قطعات بزرگ مثل موتور و گیربکس دو گزینه مطرح میشود. یکی تعمیر موتور یا گیربکس که باید تعمیرکار لیست قطعات مورد نیاز را به شما ارائه دهد. و شما نسبت به استعلام قیمت اقدام نمایید. یا تعمیرقطعات مورد نیاز همراه با دستمزد را به شما بدهد. حالت دیگر تعویض موتور یا گیربکس است. که شما میتوانید از منابع مختلف نسبت به استعلام قیمت قطعه مورد نیاز اقدام نمایید. حال با مقایسه دو گزینه میتوانید کم هزینه ترین حالت را انتخاب کنید. قطعات استوک خودرو را با استوک یدک تهیه کنید.

Stockyadak مشاوره عالی برای خرید قطعات استوک به شما خواهد داد. مزیت استفاده از قطعات استفاده شده، مطمئن بودن از اصل بودن قطعات است. چون اغلب این قطعات از مبدأ کشورهای اروپایی و کشورهایی نظیر ژاپن و استرالیا و آمریکا هستند. و سن مستهلک شدن خودرو در این کشورها پایین است. ضمن اینکه بر خلاف قطعات شرکتی که امکان استرداد وجود ندارد. در مورد قطعات استوک، در صورت وجود هرگونه اشکال، استرداد بلامانع است. شما کدام را ترجیح میدهید؟ تعویض یا تعمیر خودرو ؟

در ادامه جهت روشن شدن مطلب قیمت چند قطعه استوک به تاریخ نگارش مقاله آورده میشود. و مشاوران ما در مجموعه استوک یدک آماده ارائه مشاوره به شما در خصوص این خدمات میباشند. Stockyadak را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

قطعات استوک خودرو
تعمیر یا تعویض خودرو

شکل 2 تعویض یا تعمیر خودرو

لیست قطعات و قیمتهای پیشنهادی ما

 1. موتور 206 تیپ دو، 8 میلیون تومان
 2. موتور 206 تیپ پنج، 7 میلیون تومان
 3. گیربکس اتوماتیک 206، شش میلیون تومان
 4. موتور مزدا 3 و مزدا 3 نیو، 11 میلیون تومان
 5. گیربکس مزدا3، شش میلیون تومان
 6. موتور مگان 2000، دوازده میلیون تومان
 7. گیربکس مگان 2000، پنج میلیون تومان
 8. موتور مگان 1600، دوازده میلیون تومان
 9. گیربکس مگان 1600، پنج میلیون تومان
 10. موتور هیوندای آزرا، 28 میلیون تومان
 11. گیربکس هیوندای آزرا، 6 میلیون تومان
 12. موتور سانتافه نیو، 32 میلیون تومان
 13. نیم موتور سانتافه نیو، 25 میلیون تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *