قطعات استوک خودرو
قطعات استوک خودرو | تمیز نگهداشتن بدنه خودرو
تیر 25, 1399
قطعات استوک خودرو | قطعات دست دوم خودرو
قطعات استوک خودرو | قطعات دست دوم خودرو
تیر 25, 1399
نمایش همه
قطعات استوک خودرو | بدنه خودرو

قطعات استوک خودرو | نحوه تمیز نگهداشتن بدنه خودرو استوک یدک stockyadak

عنوانقطعات استوک خودرو | بدنه خودرو  
نویسندهادمین
دپارتماناستوک یدک
مدت زمان مطالعه6 دقیقه
تعداد کلمات1095 کلمه

تمیز نگهداشتن بدنه خودرو را با سایت قطعات استوک خودرو در خانه یاد بگیرید. همان موادی که برای تمیز کردن بدنه ماشین به کار میبرید استفاده نکنید. به جای آن، میتوانید از شیشه پاکن های خانگی استفاده کنید. به راحتی این مواد روی شیشه اسپری میشوند. و درخشش بیشتری به شیشه ها میدهند. فقط مراقب باشید از پارچه های نرم یا کاغذ استفاده کنید. به هیچ عنوان از حوله استفاده نکنید. میتوانید حتی از روزنامه هم استفاده کنید. یک برگ روزنامه را برای یک طرف و برگ دیگر برای طرف دیگر. شاید کمی برایتان این کارهای غیر معمول به نظر برسد. اما نتیجه عالی خواهد بود. برف پاکن ها را از یاد نبرید. آنها را از روی شیشه بلند کنید و تمیز کنید. آیا شما هم به دنبال قطعات استوک خودرو هستید؟

همه جا را خوب تر و تمیز کنید

شما برای تمیز نگهداشتن تمیز نگهداشتن بدنه خودرو چه کاری انجام میدهید؟ مطمئن شوید که آنها را کاملا تمیز کرده اید. اگر تیغه ها کثیف باقی بمانند باعث انداختن خراش روی سطح شیشه میشوند. و همه زحماتی که کشیده اید را به باد میدهند. زمانی که برف پاکن ها را تمیز میکنید. با ملایمت و دقت این کار را انجام دهید. زیرا ساختار آنها طوری است که ممکن است به راحتی بشکنند. از براق کننده استفاده کنید. اما همه جا را براق کننده نزنید. میتوانید قسمتهای داخلی درب هاف روی ضربه گیرها را پولیش بزنید. در واقع براق کننده را میتوانید روی قسمتهای فلزی، اطراف چراغ ها و آینه های بغل استفاده کنید. با استوک یدک همراه باشید.

بدنه خودرو
قطعات استوک خودرو

شکل 1 قطعات استوک خودرو

Stockyadak را به دوستانتان معرفی کنید. شاید جنس قسمتهای مختلف خودرو شما به گونه ای باشد که نیاز به مواد خاصی داشته باشید. اما روکش های فلزی سیاه رنگ و قاب های فلزی معمولا در همه ماشین ها وجود دارد.  استفاده از براق کننده به درخشندگی و براق بودن آنها کمک زیادی خواهد کرد. هرچند انجام این کار خیلی ضروری نیست. اما اگر بخواهید ماشینتان را به بهترین حالت دربیاوربد ارزش این کارها را دارد. واکس را فراموش نکنید. واکس باعث جلوگیری از زنگ زدگی میشود. البته مراقب باشید که از واکس های مخصوص ماشین استفاده کنید. زیرا انواع مختلفی از واکس ها وجود دارند که ممکن است گزینه مورد نظر نباشند. واکس باعث ماندگاری بیشر درخشندگی میشود. برای تامین قطعات استوک خودرو به ما بپیوندید.

نکاتی در مورد زدن واکس | قطعات استوک خودرو

از تا به حال از واکس خودرو استفاده نکرده اید شاید کمی برایتان غیر معمول باشد. ما در اینجا نکاتی برای راهنمایی بیشتر ارائه کرده ایم: واکس مایع: ساده ترین و ایده آل ترین نوع واکس، همین واکس مایع است. این واکس ها پاک کننده ها و براق کننده های قوی هستند. اما ماندگاری آنها زیاد نیست. واکس نرم: کار کردن با آن خیلی راحت است. میتوانید با یک پارچه نرم از آن استفاده کنید. دستورالعمل برخی واکس ها اینگونه است که باید از مقداری آب هم استفاده کرد. اما معمولا میتوانید همه واکس ها را بدون اضافه کردن چیز دیگر استفاده کنید. تمیز نگهداشتن تمیز نگهداشتن بدنه خودرو میتواند بسیار لذتبخش باشد.

واکس های جامد و چسبان: این محصول هم خوب است و فقط دو بار در سال لازم است اط آن استفاده کنید. زیرا بیشتری سطح محافظت را دارند. در هر صورت از هر واکسی استفاده میکنید طبق دستورالعمل آن پیش بروید. با استوک یدک بهتر برانید.

قطعات استوک خودرو | تمیز کردن چرخ ها و لاستیک های ماشین

از stockyadak قطعات اصل بخواهید. تمیز کردن چرخ ها خیلی جالب است. آنها مانند کمربند لباس هستند. باید دقیق و درست روی آنها کار شود. اگر اشتباه کنید میتوانید کار خرابی کنید. در اینجا نحوه تمیز کردن چرخ ها را آورده ایم: آلودگی ها و خاک و گرد و غبار ناشی از هر بار ترمز گرفتن باعث آلودگی گلگیرها و چرخ ها میشود. اما چرخ ها چیزهایی هستند که میتوانید برای حفظ زیبایی ماشین خیلی روی آنها مانور دهید. برای جلوگیری از چسبیدن گرد و غبار روی چرخ ها میتوانید چند کار جالب انجام دهید. با گذشت زمان و زیر فشار و گرما لاستیک ها فرسوده میشوند.

بدنه خودرو
تمیز نگهداشتن بدنه خودرو

شکل 2 بدنه خودرو

اگر الودگی را از چرخ ها دور نکنید بعد از گذشت زمان همین گردو غبار و سنگ و کلوخ ها به چرخ های شما آسیب خواهند زد. سه کار اساسی برای کنترل آلودگی باید انجام دهید. با قطعات استوک خودرو ماشینتان را با خیال راحت برانید. میتوانید از پدهای مخصوص تمیز کردن لاستیک استفاده کنید. میتوانید از مکان هایی عبور کنید که گرد و غبار کمتری دارد( که این کار تقریبا غیر ممکن است). و سوم اینکه مرتبا چرخ ها را تمیز کنید. مرتب و منظم چرخ ها را بشویید. این کار را باید هفته ای یکبار انجام دهید. کم هزینه ترین و ارزان ترین روش همین است. تمیز کردن سپرها و گلگیر را هم فراموش نکنید. فعال باشید نه واکنشی. از پاک کننده های قوی استفاده کنید. پاک کننده هایی که مناسب قالپاق و رینگ ماشین شما هستند.

تمیز نگهداشتن بدنه خودرو | قطعات استوک خودرو

اگر هم در این باره مطمئن نیستید. میتوانید از پاک کننده ای استفاده کنید که برای همه انواع چرخ ها مناسب است. یک چرخ را که میشویید به سراغ چرخ بعدی نروید. نگذارید خشک شود. خودتان یکی یکی هر یک را تمیز کنید، خشک کنید و بعد به سراغ چرخ دیگر بروید. چرخ ها را با یک حوله تمیز خشک کنید. تمیز نگهداشتن بدنه خودرو را همیشه تمیز نگهدارید. از استوک یدک خرید کنید. فضای داخلی ماشین نیز به اندازه بیرون آن باید تمیز باشد. جای لیوان، سیستم صوتی، درزها، کفی ها و سقف و صندلی ها را از قلم نیاندازید. اگر روکش صندلی ها چرم است. از مواد مخصوص شستن چرم استفاده کنید.

میتوانید از یک پارچه یا حوله پنبه ای استفاده کنید. این کار را با دقت و حوصله انجام دهید. تا نتیجه دلخواه حاصل شود. با stockyadak قطعات اصل داشته باشید. هر آنچه که برای تمیز نگهداشتن ظاهر خودرو لازم بود در این مقاله آورده شد. امیدواریم توانسته باشیم رضایت شما عزیزان را جلب کرده باشیم. اگر نیاز به تعویض قطعات خودرو خود دارید با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *