قطعات استوک خودرو
قطعات استوک خودرو | آیا خرید مدلهای برند کیا ایده خوبی است؟
شهریور 8, 1399
مزدا۳| مرکز فروش قطعات اصلی و استوک
شهریور 8, 1399
نمایش همه
قطعات استوک خودرو| چند حقیقت نام درباره خودروسازی تویوتا که باید بدانید

قطعات استوک خودرو| چند حقیقت نام درباره خودروسازی تویوتا که باید بدانید استوک یدک stockyadak

عنوانقطعات استوک خودرو| چند حقیقت ناب درباره خودروسازی تویوتا که باید بدانید
نویسندهادمین
دپارتماناستوک یدک
مدت زمان مطالعه۶ دقیقه
تعداد کلمات۱۰۹۰ کلمه

قطعات استوک خودرو| چند حقیقت نام درباره خودروسازی تویوتا که باید بدانید

خودروسازی تویوتا | قطعات استوک خودرو

خودروسازی تویوتا در جاده و در کارخانه | قطعات استوک خودرو

شهرت و ثروت در خودروسازی تویوتا | قطعات استوک خودرو

طرح هایی برای آینده خودروسازی تویوتا | قطعات استوک خودرو

شکل 1 قطعات استوک خودرو

شکل 2 خودروسازی تویوتا

۸۰ سال پیش شرکت خودروسازی تویوتا توسط آقای کیچیرو تویوتا تاسیس شد. در آن زمان این شرکت به خاطر تولید وسایل نقلیه شیک و قابل اعتماد خیلی مشهور بود. و قرار بود ۸۰ سالگی این شرکت را با به اشتراک گذاشتن برخی حقایق جالب و شنیدنی جشن بگیرد. اگر بخواهیم در مورد تاریخچه این شرکت برایتان بگویم. داستان برمیگردد به سال ۱۹۳۷ میلادی. زمانی که تویوتا بخشی از شرکت Automatic Loom Works Toyom بود. شرکتی که در صنعت نساجی بود و تویوتا تنها بخشی از این تجارت بزرگ بود. چون نام این شرکت خیلی طولانی بود. تصمیم گرفتند تا آن را کوتاه تر کنند. در نتیجه تویوتا را انتخاب کردند. آیا استوک یدک را میشناسید؟

خودروسازی تویوتا | قطعات استوک خودرو

زمانی که آقای کیچیرو تویوتا فرزند صاحب شرکت Automatic Loom Works Toyom برای اولین بار شروع کرد. به برنامه ریزی برای تولید خودروهای تویوتا ایده اصلی آن را از ایالات متحده آمریکا گرفت. او در سال ۱۹۲۹ به آمریکا سفر کرد تا بتواند درک بهتری از نحوه تولید اتومبیل داشته باشد. زیرا در آن زمان جنگ با چین به این معنی بود. که ژاپن بایستی تولید وسایل نقلیه خود را آغاز کند. به همین دلیل اوایل تویوتا از لحاظ ظاهری خیلی به دوج واگن و شورلت شبیه بود. شما قطعات استوک خودرو را از کجا تهیه میکنید؟ Stockyadak را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

قطعات استوک خودرو| چند حقیقت نام درباره خودروسازی تویوتا که باید بدانید
قطعات استوک خودرو

شکل 1 قطعات استوک خودرو

در زمان جنگ کره تویوتا در آستانه ورشکستگی کامل بود. و تا ژوئن ۱۹۵۰ تنها توانسته بود ۳۰۰ کامیون تولید کند. اما تنها در چند ماه ابتدایی جنگ آمریکا دستور داد. تا بیش از ۵ هزار وسیله نقلیه را از آنها خریداری کند. و این باعث شد تا شرکت نجات پیدا کند. سال ۱۹۵۷ تویوتا با شرکت در مسابقات رالی استرالیا به‌عنوان اولین تولید کننده ژاپنی درمسابقات اتومبیل رالی شرکت کرد. زیرا تویوتا معتقد بود که ساخت ماشین های مسابقات اتومبیل رانی. پایه و اساس تکامل خودرو و پیشرفت صنعت خودرو سازی است. حالا بعد از ۶۰ سال خودروسازی تویوتا هنور هم در این مسابقات شرکت میکند.

خودروسازی تویوتا در جاده و در کارخانه | قطعات استوک خودرو

تویوتا یک برند بسیار محبوب است. در حقیقت تویوتا بیش از هر وسیله نقلیه دیگری در جاده های کل دنیا وجود دارد. و دوام و استحکام آن نیز بیشتر از هر خودرو ددیگری اثبات شده است. ۸۰ درصد تویوتاهایی که ۲۰ سال پیش فروخته شده اند. هنوز هم در جاده ها در حال حرکت هستند. تویوتا تقریبا ۱۰۰ مدل مختلف دارد که در سراسر دنیا وجود دارند. و تقریبا یکی از متنوع ترین برندهای تولید خودرو است. همچنین تویوتا اولین شرکت موتوری است که در طی یک سال بیش از ۱۰ میلیون خودرو تولید کرده است. و در سال ۲۰۱۳ این موفقیت به ثبت رسیده است. Stockyadak را با مقالات ما بهتر بشناسید.

قطعات استوک خودرو خود را اصل و با ضمانت تهیه کنید. به طور میانگین در واقع تویوتا هر ۳۷ ثانیه یک کرولا تولید کرده و آن را فروخته است. اما در سال ۲۰۱۳ این میزان به ۲۷ ثانیه رسید. و محبوبیت خودش را بیشتر به نمایش گذاشت. در حقیقت کرولا بیش از ۴۰ میلیون دلار فروش داشت. و این مدل خودرو به پرفروش ترین اتومبیل در تمام دوران زندگیش تا سال ۲۰۱۲  تبدیل شد.

شهرت و ثروت در خودروسازی تویوتا | قطعات استوک خودرو

مجله فورچن تویوتا را به عنوان یکی از تحسین برانگیز ترین شرکت های جهان. در سال ۲۰۱۷ برای سومین سال پیاپی معرفی کرد. همچنین برای سومین سال پیاپی به عنوان شرکت شماره یک وسیله نقلیه موتوری نامگذاری شده است. این دو عنوان افتخارات بزرگی برای صنعت خودرو سازی هستند. یا توجه به اینکه  درآمد سالانه آنها بیش از درآمد هوندا و نیسان است. تعجب آور نیست که شاهد این هستیم که تویوتا تا این حد مورد تحسین واقع میشود. طبق اظهارات شرکت MIT Technology Review تویوتا یکی از باهوش ترین شرکت های جهان است. که امتیاز بسیار بالایی در تحقیفات به وجود آمده برای خود کسب کرده است. تویوتا و یک شرکت دیگر هستند که این همه افتخار کسب کرده اند. این دو شرکت همچنین دارای بیش از هزار حق ثبت اختراع هستند. که یک رکورد به حساب می آید. آیا با خدمات استوک یدک آشنا هستید؟

قطعات استوک خودرو| چند حقیقت نام درباره خودروسازی تویوتا که باید بدانید
خودروسازی تویوتا

شکل 2 خودروسازی تویوتا

اما این نکته را هم به یاد داشته باشید که تویوتا همه این کارها را تنها برای پول انجام نمی دهد. تویوتا نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار کمک های خیرخواهانه به نیازمندان کرده است. و به داشتن زندگی بهتر برای مردم در سراسر جهان کمک میکند. همچنین تویوتا باعث شده است که بیش از ۳۶۵ شغل را تنها در ایالات متحده آمریکا ایجاد کرده است. هر ساعت ۱ میلیون دلار برای تحقیق و توسعه در سراسر جهان سرمایه گذاری میکند. تا اتومبیل های بهتر و مطمئن تری برای استفاده مشتریان خود طراحی کند. Stockyadak را با ما بهتر بشناسید.

طرح هایی برای آینده خودروسازی تویوتا | قطعات استوک خودرو

تویوتا اولین تولید کننده اتومبیل هایی است که خودروهای سوخت سلولی هیدروژن را به بازار میفروشد. در حال حاضر ۱۰ میلیون هیبرید در سراسر جهان وجود دارد. که دارای موتور هیبریدی منحصربه فرد تویوتا هستند. و همه آنها در طیف بزرگی از مدل های مختلف SUV و وسایل نقلیه مسافری قرار دارند. قطعات استوک خودرو را از ما بخواهید.

باطری های معمولی معمولا بعد از مدتی استفاده باید تعویض شوند. اما هیبریدهای تویوتا هرگز نیازی به تعویض باطری ندارند. موتور این ماشین ها با یک باتری لیتیومی یونی کار میکنند. و به اندازه تمام عمر خودرو دوام دارند. هزینه های طولانی مدت شما کاهش میابد . تاثیر مخربی روی محیط زیست ندارند. یا تاثیر کمتری دارند. با نگاهی دقیق تر به آینده متوجه میشویم که خودروسازی تویوتا از طرح ساخت یک ماشین پرنده صحبت میکند. ماشینی که قصد دارد برای روشن کردن شعله المپیک در مراسم افتتاحیه المپیک توکیو از آن استفاده کند. ( این طرح قرار بود در سال ۲۰۲۰ عملی شود). اگر این موفقیت در سالهای آتی اتفاق بیافتد. یک پیشرفت بزرگ برای تویوتا است. استوک یدک را به دوستان خود معرفی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *